Hakkımızda

"SÖĞÜT PLASTİK ve KALIP SANAYİ ve TİCARET A.Ş." Temel Söğüt tarafından 1976 yılında İstanbul ili, Şişli ilçesinde "Söğüt Kardeşler" adı altında kurulmuştur. Türkiye’nin ilk bina içi PPR tesisat borusu üreticisi olan SPK, yaptığı yatırımlarla PPR Boru Sistemlerini geliştirdi. Zamanının "SPK Mavi Boru" markası olarak Türkiye'yi tip 3 PPR plastik sıhhi tesisatı ile tanıştırdı. Daha sonra ise, PP Atık Su Boru Sistemleri, PERT Boru ve Isıtma Sistemleri, SPP Sessiz Atık Su Boru Sistemleri ve PVC Atık Su Boru Sistemleri ürünlerini üretip dünya pazarına sunarak dünya markası haline gelmiştir.

PPR Fittings on Table

Neden Biz

Şirketimiz 1976 yılında kuruldu ve o zamandan beri kendimizi müşterilerimize mümkün olan en iyi ürün ve hizmetleri sunmaya adadık. Yıllar boyunca, plastik borular ve ilgili sistemlerde en yüksek kalitede ürün ve hizmetler sunmamıza olanak tanıyan zengin bir uzmanlık ve deneyim oluşturduk. Yüksek kaliteli ürünler ve mükemmel müşteri hizmeti sağlama taahhüdümüz, dış pazarlarda güçlü bir varlık oluşturmamıza yardımcı oldu.

PPR Fittings in Bag

Misyonumuz

SPK olarak misyonumuz, müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak, ihtiyaçlarını karşılayan ve beklentilerini aşan yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler sunmaktır. Ürünlerimizi ve hizmetlerimizi sürekli geliştirmeye ve mümkün olan en iyi müşteri deneyimini sağlamaya inanıyoruz. Yaptığımız her şeyde en yüksek dürüstlük ve sorumluluk standartlarını korumaya ve hizmet verdiğimiz pazarlarda olumlu bir etki yaratan sorumlu ve etik bir şirket olmaya kararlıyız.

PERT Pipe Diameter Control Equipment

Vizyonumuz

Sektörde dünya çapında en çok tercih edilen marka olmak bizim vizyonumuzdur. Yenilikçilik, sürdürülebilirlik ve istisnai kalite yoluyla müşteri beklentilerini sürekli olarak aşmaya çalışıyoruz. Sektörde yeni bir mükemmellik standardı belirlemeyi ve hizmet verdiğimiz pazarda olumlu bir etki yaratarak sorumlu ve etik bir şirket olmayı hedefliyoruz. Amacımız, yenilikçi ve güvenilir çözümlerin başvurulacak sağlayıcısı olarak tanınırken büyümeyi ve başarıyı artırmaktır.